Národní finále U11

Logo-u1117362763_264275360687963_6000417194721483899_n

Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


HledatNejbližší utkání

17354927_1456298927734789_686768440_n

GOLDEN TALENTS

Golden-talents

A tým BK Pardubice

Veškeré informace k dění v A-týmu BK Pardubice a.s. naleznete na těchto stránkách bkpardubice.czSlibné vykročení kadetů i žáků do nové sezóny

Basketbaloví kadeti vstoupili do nové sezóny turnajem v Ostravě, kde v tropickém vedru v prosklené neklimatizované haly Tatranu přehráli všechny své soupeře a zaslouženě zvítězili. Výtečně se uvedly všechny tři posily – David RISCHAWI  z Trutnova,  Štěpán KOSTKA z Pelhřimova a Jan VORÁČ ze Zlína, které skvěle zapadly do týmu a výrazně zvýšily jeho herní potenciál.  Turnaje se navíc ze zdravotních důvodů nezúčastnili  reprezentant Jakub  ČEJKA a Michal SVOJANOVSKÝ, kteří patří  do kategorie předpokládaných opor týmu. Z délepůsobících hráčů týmu vypadali výborně oba rozehrávači David SCHMIDT a Vojtěch JANATA a zejména pivotman Kryštof BAŤA, který svými nebeskými háky přehrával jednoho soupeře za druhým.  V první zkoušce však nepropadl žádný hráč, a to je nejpříjemnější zjištění. 

Výsledky a statistiky níže.

 Validita-u17-trurnaj-ostrava-nh-ostrava-19

Validita-u17-turnaj-ostrava-eybl-vyber-u15

Validita-u17-turnaj-ostrava-nh-ostrava-17

Validita-u17-turnaj-ostrava-prostejov

Patnáctiletí žáci ve stejné hale a stejných klimatických podmínkách odehráli současně 5 utkání v rámci žákovského turnaje. Ani oni nenašli přemožitele a svoje soupeře s přehledem poráželi, a to i při neúčasti Vojty KALNÉHO, který v turnaji startoval za výběr, s nímž se v září zúčastní euroligové žákovské soutěže,  koncertujícího Pepy LÁSKY, zraněného Jakuba VLČKA a distancovaného Adama TRANA. Hrálo se systémem každý s každým při čtveřici účastníků (BK, Sokol pražský, NH Ostrava a Orli Prostějov) a poté semifinále 1.-4. 2.-3. a zápasy o 3. místo a finále. V něm se naši žáci střetli s týmem Sokola pražského a v už hodně unaveném utkání s přehledem dotáhli turnaj do vítězného konce.

Nejvýraznějšími postavami týmu byli Lukáš HŘEBÍK a Tomáš DVOŘÁK, postupně se rozehráli k výborným výkonům i Jakub PROVAZNÍK, Matyáš JANŮ, Jakub ŠRÁMEK, Vladimír VONDRA a Adam SRNÍK, který konečně začíná chápat, že basket není jenom o nastřílených bodech, ale především o celkové práci pro tým.  Zbytek  týmu určitě pochopil, že musí přidat, ale hráči určitě dostanou dost příležitostí v základní části soutěže, aby ukázali nárůst výkonnosti a možnost využití i v těžkých duelech.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky