Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

Labský pohár zůstal v Pardubicích.

Od pátku do neděle probíhal v Pardubicích tradiční Labský pohár v kategorii U 11. Náš tým se ho zúčastnil v rámci přípravy na další sezónu. Od začátku turnaje naši kluci vypadali velice dobře. Od prvního utkání jsme soupeřům ukazovali zač je v Pardubicích perník. V prvním zápase jsme vlétli na Královské Sokoly a dost jsme jim přistřihli křidélka ,že ke konci to byla už jen  malá holátka. Konec zápasu a skóre 63 :10 hovoří za vše. V druhém zápase jsme nastoupili proti Brandýsu nad Labem a když jsme po 6 minutách vedli o 25 bodů, bylo po zápase. No tak si kluci aspoň procvičili dvojtakty . Konec zápasu 89 : 6 . V sobotu ráno jsme vlétli na Tygřice z Prahy jako uragán a celoplošnou obranou jsme z nich dělali hodné a milé kočičky. Konec zápasu a skóre  o 50. Věděli jsme , že máme jistý postup ze skupiny do čtvrtfinále, akorát nebylo jasné jestli z prvního nebo druhého místa. Odpolední zápas měl dát rozuzlení této zápletky. Chlapci ze Sparty Praha byli oproti nám pořádný chasníci, ale naši kluci se jich vůbec nezalekli. Od začátku se do nich zakousli a bylo vidět, že si první místo ve skupině nechtějí nechat vzít. Výsledek - výhra o 40. A tak jsme si lehce došli do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále nás čekal jeden z nejlepších týmů loňského mistrovství U 11 Tygři Praha chlapci. Do utkání jsme nastoupili velmi soustředěni a výbornou obranou jsme postupně začali soupeři odskakovat ve skóre a o poločase jsme opět vedli o 20 bodů, a když pak dorazily naše holické posily kluci se uklidnili a v klidu jsme si došli pro vítězství 64 : 22. Tak už jsme věděli, že budeme bojovat o placky. Nedělní ráno na nás  v semifinále čekalo družstvo holek z Hradce Králové. Naši kluci přišli v dobré náladě a na jejich výkonu to bylo znát. Jestli jsem psal, že na někoho vlétli jako uragán, tak nevím, co mám napsat zde. Jednu chvíli to vypadalo ,že nás je na hřišti snad 10 byli jsme naprosto všude,  prakticky jsme je nepustili za půlku. Poločas 40 : 0 a bylo po zápase . Konečné skóre 81 : 18 bylo naprosto super . A bylo před námi finále se Žďárem ….. loňským vítězem. Do finále jsme nastoupili plně soustředěni na hru, agresivní obrana po celém hřišti, tlak na míč a tak jsme s vybojovali spoustu míčů a zakončovali jsme po moc hezkých minižákovských akcích. Celkově byl náš projev o třídu lepší než hra Žďáru. Poločas jsme vedli o více jak 20 bodů a po poločase jsme rozdíl ve skóre ještě navyšovali. V klidu jsme si dokráčeli pro vítězství o více jak 30 bodů.  Po celý turnaj jsme měli naprosto vynikající obranu a některé naše útočné akce vypadali, jako kdyby na hřišti hráli starší žáci. Chtěl bych kluky HOOOODNĚ MOC POCHVÁLIT za předvedenou hru. Byl jsem na ně opravdu velice pyšný. Moc děkujeme za výbornou kulisu od domácích rodičů, kteří nás pořád hnali kupředu. Tak doufám, že v těchto výkonech budeme pokračovat celou sezónu.