Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

OP U12 Poprvé poraženi!!!

Tento víkend jsme se střetli s týmy SK Týniště nad Orlicí a BVK Holice.

V sobotu nás v hale na Dukle čekalo dvojutkání proti SK Týniště nad Orlicí. Do prvního utkání jsme nastupovali jako jasný favorit a to jsme také potvrdili. V prvním poločase jsme našeho soupeře přestříleli 56:6! Do druhé poloviny utkání jsme vstupovali s pokyny nepolevovat a nezdramatizovat dobře rozehrané utkání. To se nám také povedlo a i po prostřídání naší lavičky svítila na tabuli naše magická stovka!

Druhé utkání jsme začali o něco hůře než to první. Měli jsme spoustou nepřesnost, ale přesto jsme svojí bojovností první poločas ovládli poměrem 35:16! Druhou půli jsme začali koncentrovaněji. Soupeři jsme za poločas dovolili pouze 9 bodů, a i proto na výsledkové tabuli svítilo skóre 89:25!

1. utkání: BK Synthesia Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 100:28

BODY: (Fecko 12, Šrámek 10, Bílek 10, Chimiák 10, Kotěra 8, Vondráček 8, Rampach 8, Novák 6, Klimeš 6, Mikolda 6, Soldán 4, Hrdý 4, Loučka 4, Vlk  4,  Malý 0)

2. utkání: BK Synthesia Pardubice – SK Týniště nad Orlicí 89:25

Body: (Rampach 22,Bílek 16, Šrámek 8, Mikolda 7, Kotěra 6, Soldán 6, Loučka 4, Malý 4, Vondráček 4, Novák 4, Chimiák 4, Klimeš 2, Hrdý 2, Fecko 0, Vlk 0)

V neděli jsme zavítali na palubovku družstva BVK Holice. Věděli jsme, že rozhodně nepůjde o lehká utkání, a to se také potvrdilo. Začátek prvního utkání byl dost vyrovnaný. Dařilo se nám s velice běhavým soupeřem držet krok, jenže přišly zbytečné ztráty. Nedokázali jsme předběhnout rychlé hráče Holic a na konci prvního poločasu byl stav utkání hrozivý 42:26 pro Holice. Druhý poločas jsme zahájili s velice silnou základní sestavou a výsledek byl znát především v obraně, kdy jsme Holicím za dvě čtvrtiny hry dovolili pouze 12 bodů. Jenže v útoku jsme se stále trápili. V poslední čtvrtině se naše útočné snažení konečně začalo projevovat i na výsledkové tabuli, ale i po infarktovém závěru jsme již náskok Holic nedokázali smazat a utkání skončilo velice vyrovnaným výsledkem 54:50!

Druhé utkání jsme rozehráli o něco lépe, v prvním poločase jsme zlepšenou obranou přehráli již trochu unavený tým Holic 15:34! Do druhého poločasu jsme mohli vstupovat ve větším klidu než v prvním zápase. Po herním výpadku ve čtvrté čtvrtině jsme soupeři dovolili dostat se do těsného kontaktu 8 bodů, ale nakonec jsme žádné drama nedopustili a z Holic jsme si vezli k jedné porážce i jednu výhru 45:59!

1. utkání: BVK Holice – BK Synthesia Pardubice 54:50

BODY: (Bílek 11, Šrámek 8, Rampach 8, Novák 6, Chimiák 6, Fecko 4, Soldán 4, Vondráček 2,Loučka 1, Klimeš,Vlk,Hrdý,Mikolda - všichni 0)

2. utkání: BVK Holice – BK Synthesia Pardubice 45:59

BODY: (Rampach 12, Novák 9, Fecko 8, Vondráček 7, Bílek 6, Mikolda 6, Šrámek 4, Chimiák 3, Soldán 2, Klimeš 2, Vlk,Hrdý,Malý,Loučka – všichni 0)