Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

A tým BK Pardubice

Veškeré informace k dění v A-týmu BK Pardubice a.s. naleznete na těchto stránkách bkpardubice.cz

U11 "B" a jejich velká vítězství !!!

V sobotu naši nejmenší odehráli další dvě utkání oblastního přeboru nejmladších minižáků.
15338896_1870281549925321_5952891777022518786_n

BK Synthesia Pardubice  X  Loko Trutnov  61:34

BK Synthesia Pardubice  X Loko Trutnov  59:40

Soupeř z Trutnova měl podobně složené družstvo, ve kterém, jako u nás je tým složen z hráčů od ročníku 2006 až po 2010. V utkání si zahráli všichni kluci s velkou porcí odehraných minut hlavně pro ty nejmenší. Při neúčasti opor Matěje Kolíka a Ondřeje Charváta se hra opírala hlavně o Olivera Zdobinského, který dohromady v obou zápasech dal 43 bodů, o Ondřeje Bílka 17 bodů a Patrika Znamenáčka  s Šimonem Kalhousem, kteří oba dali po 16 bodech.

Skvělé bylo, když na hřišti bojovali vedle sebe ti nejmenší Vojta Stara s Lukášem Beranem (ročníky 2010), který si dal i svůj první soutěžní koš.

15317921_1870281246592018_8267546647042606681_n

Soutěž se pomalu dostává do svého poločasu, naši kluci se v soutěži neztratili, i když některé výsledky vypadaly strašidelně. Příští sobotu hrajeme na domácí půdě proti soupeřkám z Hradce Králové.