Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

71 : 76

V netradičnom dni pre túto kategóriu sme odohrali zápas s doposiaľ neporaženým družstvom v ex.U19 Nymburkom. V úvodných minútach to bolo s oboch strán opatrné, snaha urobiť čo najmenej chýb, neodovzdať loptu lacno súperovi a pripraviť si dobrú streleckú pozíciu. Nám sa podarilo v druhej časti 1qt. pár jednoduchých košov, kedy Kráťa využil svoju silnú stránku po obrannom doskoku a hral 1/1 cez celé ihrisko. V druhej štvrtine to bol boj obrán(12:12), obidve družstvá nechceli pustiť súpera do trháku a hráči bojovali o každú loptu. Nás môže mrzieť, že sme v tejto časti dovolili Nymburku mnoho útočných doskokov a tým pádom aj ďalších striel. Stálo nás to mnoho energie, čo nám chýbalo smerom do prechodovej fáze. Druhý poločas bol v réžii strelcov za 3b, každý tým zaznamenal osem úspešných pokusov, pri veľmi vysokom percente úspešnosti na túto kategóriu. My sme sa obrali o vítazstvo na útočnej polovine a to zle volenými strelami, kedy sme neboli trpezlivý a nečakali až kým lopta nedoputuje na voľného hráča. Z takto nepripravených pozícii sme nemali ani včas postavenú obranu a dovolili pár jednoduchých košov hosťujúcim hráčom. Ďalším problémom na našej strane bolo zranenie Kantůrka v rozcvičení, ktorý odohral len úvodné minuty. Budeme naďalej pracovať na zlepšovaní našej hry, aby sme dokázali vyťažiť maximálny potenciál z nášho týmu.