Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

OP U12: Nedělní derby 1:1 na zápasy

V Neděli nás čekalo dvojutkání proti týmu Sokol ZVUS Hradec Králové. V prvním zápase jsme po celkem slušném výkonů našich borců dokázali přetlačit Hradecké lvice 58:62.

V druhém utkání však jasně dominovali hráčky HK, zvláště v první čtvrtině (7:31). Po poločasové přestávce jsme sice náš výkon zlepšili, ale hradecké holky drama nedopustili a z Hradce Králové, jsme si odvezli i jednu vysokou porážku 52:85.

1. utkání: Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Synthesia Pardubice 58:62

Body: (Rampach 22,Bílek 14,Novák 12,Šrámek 6,Loučka 2,Vondráček 2,Mikolda 2,Chimiák 2,Rubeš,Fiedler,Malý,Hrdý všichni 0)

2. utkání: Sokol ZVUS Hradec Králové – BK Synthesia Pardubice 85:52

Body: (Bílek 14,Rampach 9,Novák 6,Šrámek 5,Chimiák 5,Loučka 5,Malý 5,Rubeš 2,Vondráček 2,Mikolda 1,Klimeš,Novotný,Kotěra,Fiedler,Hrdý všichni 0)