MČR U15

Fb_profil

Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


NávštěvnostNejbližší utkání

Odkazy

Facebook

Youtube

projekt Golden Talents

BK JIP PardubiceExtraliga U14 a jejich první zápasy

V kategorii U14 jsme s přehledem postoupili z 1. místa do nadstavbové části a to bez jediné prohry. Ta pro nás začala tento víkend zápasy v Praze a to na Sokole Pražském a s Jižními Supy Praha.

Sokol Pražský - BK Synthesia Pardubice  68:40     Body: Škoda J. a Půlpán M. po 7, Plaček J. 6, Pešek D. a Sádovský M. po 4, Hejzlar M. a Půlpán T. po 3, Rejda A., Šindelář J. a Chmelík J. po 2.

Naši hráči vstoupili do zápasu bez jakékoli koncentrace na utkání a tak jeho průběh také vypadal. Hned od začátku šli domácí do desetibodového vedení, které během zápasu postupně navyšovali. Našim klukům v zápase chybělo snad vše a to od nasazení, agresivitu v obraně, která nás vždy zdobí přes špatný pohyb míče v útoku a především odvaze hrát do koše na útočné polovině. Vypadalo to, jakoby nikdo nechtěl dát koš a to bez jediné vyjímky. Jako trenér jsem byl s naším výkonem a předvedenou hrou doslova  znechucen. Hráči neuposlechli snad ani jediný pokyn, který jim byl před i během utkání zadán a tedy jsme si zaslouženě dokráčeli pro ostudnou prohru.

Jižní Supy - BK Synthesia Pardubice  68:70        Body:  Šindelář J. 15, Plaček J. 12, Hejzlar M. a Půlpán M. po 9, Chmelík J. 7, Kouba P. 6, Sádovský M. 4, Půlpán T. a Škoda J. po 3 a Kvapil V. 2.

V neděli nás čekal další soupeř z Prahy. Po předešlém tragickém výkonu jsme si v šatně před zápasem s kluky důrazně ujasnili pár základních věcí a nastoupili k zápasu s naprosto jiným přístupem. A také to tak vypadalo. Jediné, co nás malinko brzdilo byla nervozita některých hráčů, která během zápasu opadla. V poslední čtvrtce jsme se dostali do 15ti bodového vední, které jsme po pár špatných rozhodnutí a zbytečných ztrátach postupně ztráceli. Výhru jsme si ale pohlídali. Nebyl to úplně přesvědčivý výkon od našich borců, avšak po sobotě úplně jiný basketbal, na který se dalo koukat a neměli jsme se za co stydět. 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky