Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

OP U12 Boj s Novou Pakou

V Sobotu na naší palubovku zavítal soupeř z Nové Paky.

První zápas vyhrál soupeř na všech frontách. Shořeli jsme v obraně a herní nepohoda se přenesla i do našeho útoku. Dělali jsme spoustu laciných chyb, zkažené přihrávky a zbytečné chyby našich hráčů v obraně nás odsoudili k porážce 47:65.

BODY: (Bílek 14, Novák 10, Chimiák 10, Vondráček 7,Šrámek 2,Kotěra 2, Fecko 2,Klucký,Klimeš,Malý,Fiedler,Novotný všichni 0)

Druhý zápas  začal úplně jinak. Náš tým vletěl do zápasu s tvrdou a nepříjemnou obranou, a to bylo na soupeři znát. Nervy začali pracovat a fauly přibývat. První poločas skončil za stavu 32:25. Ve 3 čtvrtině se nám podařilo zlomit odpor soupeře a došli jsme si pro cenné vítězství 70:45.

BODY: (Bílek 15, Novák 14, Vondráček 14, Fecko 9, Chimiák 6, Šrámek 6, Malý 2, Fiedler 2, Klimeš 2, Kotěra, Klucký, Novotný všichni 0)