MČR U15

Fb_profil

Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


NávštěvnostNejbližší utkání

Odkazy

Facebook

Youtube

projekt Golden Talents

BK JIP PardubiceEXL U17 Sokolí let zastavil bahňák ČEJKA

SOKOL PRAŽSKÝ – BK SYNTHESIA PARDUBICE

60 – 72 (26 – 22, 36 – 34, 46 – 54)

BODY: Čejka 22 (14 doskoků), Kostka 12 (9 doskoků), Baťa 10 (9 doskoků), Voráč 10 (6 doskoků), Schmidt 8 (6 zisků), Janata 3 (8 doskoků, 6 získaných faulů, 4 ztráty), Svojanovský 3, Černický 2, Rischawy 2.

     V přírodě by se  určitě stát nemohlo, aby čejka zastavila nálet sokolů, v basketbalu je ale možné vše. Sokoli zahájili zápas velkou aktivitou a záhy šli do devítibodového vedení. Pak se ale rozkoukal zpočátku mátožný nejvyšší pardubický pták ČEJKA, roztáhnul svoje křídla po celé hale a svým nasazením probudil všechny spoluhráče. Stále se zlepšující výkon týmu v obraně podpořený skvělým tlakem SCHMIDTA na domácího rozehrávače libereckého původu ŠÍCHU doprovázeným účinným předskokem clon na míč otupil sílu sokolích pařátů natolik, že od druhého poločasu byla iniciativa jasně na straně hostí. To se příznivě projevilo i na ukazateli skóre,  pohled na nějž činil našim barvám stále větší radost. Ta vydržela  až do konce utkání a celá pardubická basketbalová obec se mohla radovat ze zatím nejcennějšího letošního triumfu kadetů z cizího  hřiště.

     Pohledný zápas poctivě odpracovali všichni hráči, dominantním a rozhodujícím elementem pro konečný výsledek však byl určitě výkon našeho reprezentačního pivotmana ČEJKY, který pod košem jasně předčil sokoly a dokázal jejich hnízdo účinně napadat ze všech vzdáleností.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky