Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

(14-24, 9-13, 22-23, 25-18)

V sobotu odpoledne jsme vyrazili do sokolího hnízda, 8. patra budovy v Žitné ulici. Především skvělou obranou jsme získali náskok již na začátku zápasu a i přes absenci dvou pivotů jsme neprohrávali na doskoku, což byl jeden z klíču k poločasovému vedení. Po přestávce nepřišel očekávaný press od hráčů Sokola a bodový rozdíl stále stoupal. Do potíží jsme se dostali až ve 4. čtvrtině, hlavně kvůli problémům pivotů s fauly, ale ukázali jsme týmovost a nedovolili jsme žádné větší drama a výhra 78:70 je naprosto zasloužená.

Hráči:

Picka 19b, Kantůrek 19b, Čejka 8b-7d, Pešík 8b, Petric 7b-5as., Výcha 6b-9d-5as., Lahučký 5b, Vrťátko 4b, Suchánek 2b, Tkadlec a Brožek

Sokol “Sršni” Písek 57:83 BK Synthesia Pardubice

(16-28, 15-17, 13-17, 13-21)

Naštěstí se neudálo klasické nedělní ráno v Písku, protože jsme do zápasu vstoupili velmi aktivně a běhavého soupeře jsme často přehrávali nejen basketbalově ale i rychlostně. Agresivitou a kompaktností v obraně jsme sršně, kteří jsou především doma ofenzivně velmi potentní, udrželi na pouhých 31 bodech. Druhý poločas se vezl ve stejném rytmu jako první, a i přes občasné výpadky jsme bránili ještě lépe a výsledek 57:83 je skvělou vizitkou tohoto týmu.