MČR U15

Fb_profil

Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


NávštěvnostNejbližší utkání

Odkazy

Facebook

Youtube

projekt Golden Talents

BK JIP PardubiceEXL U17 Selanku s poslední Spartou vystřídal tuhý boj s vedoucím Nymburkem

BK SYNTHESIA PARDUBICE – SPARTA PRAHA

110 – 49 (25 – 6, 48 – 16, 81 – 32)

BODY + zajímavá čísla: Voráč 19 (5 doskoků, 5 zisků), Baťa 14 (9 doskoků, 5 ztrát), Schmidt 12, Černický 11, Meisner 10 (5 asistencí), Čejka 8 (6 doskoků), Kalný 8 (4 doskoky), Duchoň 7, Rischawy 7, Knol 6 (5 zisků), Kostka 6 (6 doskoků, 4 ztráty), Janata 2 (4 ztráty).

     Středeční předehrávka příliš nenadchla, a to zejména zásluhou hostujícího týmu, který nemá extraligové parametry. Naši hráči v pohodě dokráčeli za povinným vítězstvím, v až příliš pohodové atmosféře si zahrálo všech 12 nominovaných hráčů. Útočně se nejvíce  prosazoval pivotman VORÁČ, který však proti sobě neměl odpovídající  váhovou ani výškovou konkurenci a tak měl situaci značně zjednodušenou. Sparťtané svým výkonem jasně dokázali, proč jsou a zřejmě i zůstanou v této sezóně bez  slastného  pocitu z vítězství.

 

Takhle to je, když to tluče, skvělý Kovář do obruče

BK SYNTHESIA PARDUBICE – BA NYMBURK

67 – 83 (18 – 15, 37 – 36, 52 – 58)

BODY + zajímavá čísla: Baťa 16 (8 doskoků), Čejka 14 (8 doskoků, 4 získané fauly),  Kostka 8 (9 doskoků), Schmidt 7, Voráč 7 (8 doskoků),  Janata 6 (4 asistence), Rischawy 5, Černický 2, Svojanovský 2 (5 asistencí)

     První poločas přinesl výborný basketbal zásluhou obou týmů, které se střídaly ve vedení a předváděly divákům férové souboje na ostří nože v obraně a rychlý přechod do útoku často zakončený i úspěšnou střelbou. Po přestávce však domácí začali chybovat v obraně při řešení situace pop out (sběh clonícího hráče na perimetr), čehož téměř neomylně využíval nejlepší hráč na hřišti KOVÁŘ , který domácím zasazoval jednu ránu za druhou a utkání svými 36 body rozhodl ve prospěch favorita. Domácí se ale za svůj výkon rozhodně nemusí stydět a když se jim podaří zkvalitnit řešení clon v obraně, mohou hrát vyrovnané partie se všemi týmy extraligy.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky