Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

BK JIP Pardubice

Extraliga U14 – Trpký výjezd pražského ptactva…

BK Synthesia Pardubice – Jižní Supi           78:58

Body: Provazník J. 22, Chmelík J. 14, Šindelář J. 12, Kouba P. a Hejzlar M. po 8, Priessnitz M. 5, Sádovský 4, Půlpán M. a Plaček J. po 2 a Pešek D. 1.

Do zápasu jsme vstoupili ospalým dojmem a to především v obraně, kdy jsme měli velký problém ubránit soupeře ve hře 1 na 1. Poločasový výsledek tomu odpovídal a do druhého jsme tak vstupovali „pouze“ se čtyřbodovým náskokem. Ve druhé části jsme se zkoncentrovali v obraně a to s čím jsme měli v první části hry problém nás tentokrát zdobilo. Soupeři jsme dovolili během třetí čtvrtiny dát jen 6 bodů a rychlým přechodem do útoku jsme si suverénně došli pro dva body za vítězství.

BK Synthesia Pardubice – Sokol Pražský   76:62

Body: Provazník J. 25, Plaček J. 15, Chmelík J. 13, Kouba P. 8, Šindelář J. 7, Půlpán T. 4, Půlpán M. a Priessnitz M. po 2.

V nedělním utkání jsme navázali na druhý poločas předchozího zápasu a pokračovali ve stejném tempu jak v obraně, tak útoku. Kvalitní soupeř, který byl doposud bez prohry a je na prvním místě tabulky se snažil klást odpor. Během zápasu naši borci ale postupně navyšovali vedení, hráli bez zbytečných chyb a velmi pohlednou týmovou hrou nedali soupeři šanci.

Vyjímaje prvního poločasu sobotního zápasu bych chtěl všechny kluky po právu pochválit. Každý, kdo vstoupil do hry, plnil pokyny na jedničku a i přes rozsáhlou marodku odvedli všichni skvělou práci a upevnili si druhé místo Extraligy U14. Za zmínku a poděkování určitě stojí také skvělá kulisa, kterou vytvořili rodiče a naši fanoušci !