MČR U15

Fb_profil

Nábor nových hráčů

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


NávštěvnostNejbližší utkání

Odkazy

Facebook

Youtube

projekt Golden Talents

BK JIP PardubiceEXL U17 Kadeti v Ostravě nezaváhali...

...a do play off  půjdou s výhodou domácího prostředí. Soupeře jim ale určí až poslední dvojkolo

BK NH OSTRAVA – BK SYNTHESIA PARDUBICE

48 – 131 (18 – 34, 28 – 59. 35 – 92)

BODY + zajímavá čísla: Baťa 37 (validita 51, 16 doskoků, 4 ztráty), Čejka 25 (8 doskoků), Svojanovský 19 (5 doskoků), Kostka 12 (5 doskoků), Voráč 12 (7 doskoků), Duchoň 11 (7 doskoků, 4 získané fauly), Janata 8 (6 zisků, 5 získaných faulů, 4 doskoky), Schmidt 5 (4 zisky), Knol 2.

     Pozdní sobotní večer našim kadetům „sednul“. Předvedli po delším čase zase svůj tempo basketbal s výborným zakončením a výsledkem byla dokonalá devastace oslabeného domácího celku, jemuž se zápas naopak vůbec nepovedl. Několik  parádních akcí  našich hráčů  bylo opravdu jako z basketbalové učebnice. Soupeř  jim ale spíše jenom přihlížel a nekladl žádný odpor.

 

BK SNAKES OSTRAVA – BK SYNTHESIA PARDUBICE

69 - 80  (19 – 23, 33 – 42, 52 – 60)

BODY + zajímavá čísla: Kostka 26 (10 doskoků, 4 získané fauly), Čejka 18 (11 doskoků), Baťa 17 (13 doskoků), Voráč 6 (4 doskoky, 4 asistence), Svojanovský 5,  Janata 4 (5 doskoků, 4 asistence, 4 získané fauly, ale i 5 ztrát), Schmidt 4 (4 získané fauly), Knol 0, Duchoň nezasáhl do hry.

     Do postele o půlnoci, z postele před sedmou ranní. Trošku jsme se tohoto,  věřme že nikoli lstivými hady daného scénáře  obávali. Naštěstí zbytečně. Naši hráči v časném nedělním dopoledni předvedli znovu velmi kvalitní výkon a po celý zápas, který byl vlastně přímým soubojem o 3. místo v extraligové tabulce,  udávali tón hry. Bylo to zejména zásluhou výborného představení všech  tří pivotmanů a křídelníka Štěpána KOSTKY, jenž se pomalu konečně blíží formě ze samého úvodu sezóny. Právě jeho 4 trojky ze šesti pokusů vždy v pravou chvíli odrazily každý počínající nápor ostravských hadů a nedaly domácím šanci pomyslet na konečný úspěch. Ale jednalo se o velmi dobrý týmový výkon celého našeho družstva, které nepodlehlo panice ani v poslední části hry, kdy po dvou fatálních ztrátách rozehrávače JANATY domácí snížili na rozdíl pouhých tří bodů.  Za zmínku stojí skvělá defenzívní činnost kapitána týmu Davida SCHMIDTA, která je základním stavebním kamenem  obranné činnosti celého týmu. Výhra je o to cennější, že soupeř má kvalitu a od úvodu sezóny pošilhává podobně jako naši hráči po účasti  na závěrečném turnaji o mistra ČR.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky