Naborovy-plakat-a4_2

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia

(U12) na turnaji v Praze

Poslední zkoušku před startem sezóny absolvovali mladší minižáci. Na turnaji v Praze sehráli naši kluci celkem 5 kvalitních zápasů a domů přivezli skvělé druhé místo.

První zápas jsme odehráli proti NH Flames Ostrava, pozdější vítěz turnaje byl pro nás velkou neznámou, ale jak se ukázalo tak síla tohoto týmu byla neuvěřitelná! Ostrava byla v zápase jednoznačně lepší a přetlačila nás poměrem 36:20!

BK Pardubice vs. NH Flames Ostrava 36:20
Body: Kotěra 5, Chimiák 4, Krejčík 4,Svačina 2, Fiedler 2, Adam Fecko 2, Němec 1

Druhý zápas jsme vyzvali tým BC Vysočina, našeho finálovového přemožitel na turnaji v HK! Zápas rozhodla z naší strany povedená druhá čtvrtina, kterou jsme vyhráli 12:2! Nakonec jsme se na konci zápasu mohli radovat z prvního vítězství na turnaji 37:25!

BK Pardubice vs. BC Vysočina 37:25
Body: Chimiák 8, Krejčík 5, Adam Fecko 5, Kotěra 4, Fiedler 4, Mikolda 4, Kment 3, Znamenáček 2, Svačina 2,

V sobotu nás čekal pořadatel turnaje BŠ tygři Praha! Náš tým v tomto zápase podal vynikající výkon a důslednou, agresivní obranou porazil pořadatelský tým poměrem 53:39
Body: Fiedler 22, Krejčík 9, Chimiák 6, Patlevič 4, Svačina 4, Šrámek 4, Adam Fecko 2, Kment 2, Znamenáček 1, Andrej Fecko 1

Nedělní náročný program jsme odstartovali bojem o medaile proti BK Lokomotiva Plzeň! Byl to urputný boj o každý bod, chtěl bych kluky za tento výkon hodně pochválit, zvládli utkání velmi dobře a bojovali až do poslední minuty, kdy na výsledkové tabuli svítil díky poslední čtvrtině (24:8) poměrně jednoznačný výsledek 55:36!

BK Pardubice vs. BK Lokomotiva Plzeň 55:36
Body: Chimiák 13, Krejčík 9, Šrámek 6, Kment 5, Němec 5, Adam Fecko 5, Fiedler 4, Patlevič 3, Mikolda 3, Andrej Fecko 1

Poslední zápas jsme odehráli proti týmu BK Opava! Zápas to byl celou dobu velmi vyrovnaný a na obou týmech byla znát velká únava, ale my jsme byli o malinký kousíček lepší! Poslední zápas jsme ovládli poměrem 40:35
Body: Adam Fecko 11, Krejčík 8, Kment 6, Fiedler 5, Chimiák 4, Patlevič 2, Mikolda 2, Kotěra 2

Na závěr bych chtěl pořadatelům poděkovat za velmi dobrou organizaci a všem zúčastněným týmům popřát mnoho zdaru do sezóny!!!