Nábor nových hráčů

Naborovy-plakat-a4_2

Školička

Chcete začít s basketbalem? Rozvíjet své pohybové schopnosti? Najít si nové kamarády?

Tak přijdťe mezi nás.

Trénink basketbalové školičky je každé úterý v 17:30 v hale Sportovního gymnázia  
Více info

Archiv


NávštěvnostNejbližší utkání

Pozvánka na víkend

Víkendové výsledky

Víkendové výsledky

Odkazy

Facebook

Instagram

projekt Golden TalentsYoutube

BK JIP PardubiceOhlédnutí za víkendem (U15 "B", U13, U11)

Druhá várka hodnocení tentokrát pro tým U15 "B" a U11. Nejmladší minižáci vlétli do nové sezóny jako uragán a před domácím publikem nedali soupeři sebemenší šanci. Doma bojovali také žáci v nadregionální soutěži. Ve dvojzápase proti Královským Sokolům z HK jednou zvítězili a jednou soupeři podlehli. 

U15 "B"
Beksa Pardubice : Královští Sokoli HK 50:45 a 39:51

Do prvního zápasu jsme vstoupili se skvělým nasazením jenž nám zajistilo náskok 8:0 bohužel po prvním vystřídání se aktivita našich hráčů blížila k nule a náskok se brzo vytratil. Pak už to v obou zápasech vypadalo stejně, hráči se často zbavovali zodpovědnosti z čehož často vznikali zbrklé a nepřesné přihrávky díky kterým soupeř získal snadno míč a na body se nemusel nadřít, když šel do přečíslení. V útoku nám chyběla kombinace a chuť hrát do koše. Naopak v obraně šel dobrým příkladem Matěj Sádovský, který dokázal téměř po celou dobu vytvářet agresivní obranu na hráče s míčem a připsal si díky tomu v prvním zápase 5 zisků.

U13

V sobotu naši starší minižáci odehráli utkání   v Litomyšli a moc se jim nedařilo. V prvním zápase jsme ještě stačili běhat a tak výsledek nebyl tak špatný.

V druhém zápase už jsme na rozeběhnuté chlapce z Litomyšle nestačili  a prohráli  jsme rozdílem 30 bodů.V obou zápasech nás trápila velmi nízká úspěšnost  TH , kdy jsme proměnili pouhých 9 pokusů ze 43 .
Basket Litomyšl : Beksa Pardubice  53 : 45 
Body : Vondráček 12, Fiedler 10, Fecko 7, Bílek 6, Chimiák 4, Rampach 2, Mikolda 2, Kment 2, 
Basket Litomyšl - BK Synthesia Pardubice  74 :43 
Body : Bílek 14, Vondráček 7, Fecko 5, Novák 4, Rampach 4, Fiedler 3, Chimiák 2, Kotěra 2, Kment 2,      

U11
Beksa Pardubice : BVK Holice 96:4
Body: Kolík M. 22, Zdobinský O. 18, Provazník O. 12, Knol Š. 10, Žáček V., Kalhous Š, Fecko A. a Charvát O. po 6, Kolík J. 4, Zakopal V., Bílek O. a Panuška A. po 2.

Už i naše nejmladší kategorie zahájila svou soutěž a to přímo skvěle. Hned od začátku na soupeře vlétli a skvělou obranou kluky z Holic jen výjimečně nechali  dojít do blízkosti koše. Naopak v útoku si naši borci rychlým přechodem vytvořili pozice, ze kterých se málokdy mýlili a vysokým rozdílem si připsali první body do tabulky. 

Beksa Pardubice : BVK Holice 83:15
Body: Charvát O. a Provazník O. po 14, Knol Š. a Kolík M. po 12, Fecko A. 10, Kolík J. 6, Kalhous Š. a Panuška A. po 4, Rolenc F. 3,Zdobinský o. a Žáček V. po 2.

Do druhého utkání kluci nastoupili už ne s takovou soustředěností jako v zápase předešlém a od začátku se to projevovalo na výsledku. V obraně už jsme tolik nebojovali a hlavně jsme zapařili spoustu otevřených pozic z pod koše, kdy i třeba na 4krát jsme nebyli schopni střelu proměnit. Pochvalu v druhém utkání zaslouží chlapci z Holic, kteří i přes výsledek z prvního zápasu nic nevzdali a bojovali, co jim síly stačili.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky