Upravit stránku

První zápasy po "koronavirové pauze"

První zápasy po nucené pauze mají za sebou hráči Beksy Pardubice. V Ostravě, v Přerově a v Děčíně měly možnost vyběhnout týmy minižáků a žáků. Ve velmi dobré konkurenci se ani jeden tým neztratil, ba naopak. Hlavní ale byla příležitost si vůbec zahrát. Děkujeme pořadatelům velmi dobře zorganizovaných akcí a už se těšíme na další zápasy ať už na Dukle nebo kdekoliv jinde. 

Program od 11. května

Od pondělí 11. května je možné opět využívat pro tréninky mládeže basketbalovou halu na Dukle. Vše poběží v "omezeném" režimu bez šaten a sprch. Více informací u svých trenérů...

Venkovní tréninky začínají

V úterý 5. května začínají venkovní tréninky mládeže a celkově příprava na novou sezónu 2020/2021. V době, kdy nemůžeme do vnitřních prostor, využijeme částečně venkovní hřiště ZŠ Studánka, Studánecký les a další vhodné prostory. 

Snídaně je základ dne!

Jak se doma stravují hráči Beksy Pardubice? Ve snídaňové výzvě můžete nakouknout do kuchyně pěti dobrovolníkům. Bude většina na slano nebo na sladko, co myslíte? 

ČBF přerušuje všechny soutěže

Česká basketbalová federace se rozhodla, na základě nových opatřeních vlády České republiky, přerušit všechny soutěže. Basketbalový klub Pardubice ruší všechny tréninky. 

V „soutěži útěchy“ žáci dominují

Po zklamání z nepostupu do žákovské extraligy využívají naši žáci slabších protivníků ve zbytku soutěže k získání ztraceného herního sebevědomí a svoje soupeře začínají přehrávat bez větších potíží. 
Nahoru