Upravit stránku

Víkendové výsledky

Nová sezóna se nám pomalu rozjíždí. Junioři, starší žáci a starší minižáci vykročili tou správnou nohou. Velmi smolný start má za sebou tým 1. ligy, který padnul až po druhém prodloužení. 

Zemřel Jiří Prášek

Ve středu 15. září proběhlo v pardubickém krematoriu poslední rozloučení s Ing. Jiřím Práškem, který zemřel po dlouhé nemoci ve věku 87 let.

Třetí místo na Grizzlies cupu pro naše kadety

První přípravou na nadcházející extraligové boje byla pro naše kadety účast na turnaji Grizzlies cup v Plzni. Zajímavá měření sil se čtyřmi extraligovými a jedním špičkovým ligovým týmem (domácí Grizzlies) přinesla řadu vyrovnaných duelů s napínavými koncovkami.

Členské příspěvky - jaro 2021

Vzhledem k setrvávající situaci s uzavřenými tělocvičnami a tudíž i s omezeným trénováním jsou členské příspěvky  na 1. pololetí roku 2021 pro všechny, kteří uhradili členské příspěvky na podzim 2020, dobrovolné.

Znovuotevření tělocvičen

Od čtvrtka 3. 12. 2020 přechází Česko v systému PES do 3. stupně. Dochází tak k částečnému uvolnění amatérského sportu, ovšem za přísných podmínek. 

Kadeti doma znovu na 50%

Jedna výhra a jedna prohra na domácí půdě pro tým kadetů. Muži v 1. lize padli ve druhém prodloužení v Brně. Mladší žáci zatím nepoznali soupeře a základní skupině ŽL dominují. Úspěšně do nové sezóny vstoupili mladší minižáci
Nahoru