Upravit stránku

Kvalitní turnaj a zajímavé semináře

První akce projektu Network for Basketball Clubs v rámci programu Erasmus + je za námi. Tři zapojené země, stovka účastníků, bohatý program a pozitivní ohlasy ze všech stran. Tak by se dal shrnout 4denní maraton z Pardubic. 

Network for Basketball Clubs

V sobotu 17. srpna začne první mezinárodní projekt financovaný z prostředků programu Erasmus+. Tři kluby - Beksa Pardubice, Basket Venafro a Športno Družstvo Ljubljana - uspěly se žádostí s projektem Network for Basketball Clubs, který zahrnuje aktivity jak pro hráče, trenéry, tak i manažery. 

Beksa kemp 2019

Již čtvrtý ročník letního Beksa kempu přilákal na Duklu 30 dětí, které se věnovaly zábavnou formou rozvoji individuálních schopností jednotlivce.  

Úspěšní maturanti

Biflování, nekonečné minuty u zkoušky a snad ještě delší čekání na výsledky. Takové krušné chvíle mají za sebou naši junioři studující na SG v Pardubicích. 

Kadeti se na Final Four nepodívají

Po dvou vyrovnaných, leč ztracených zápasech vstupovala Beksa do 3. utkání play off s odhodláním vrátit sérii zpět do Ostravy. Zápas našim kadetům však hrubě nevyšel a sezóna pro tým U17 skončila.
Nahoru