Upravit stránku

První extraligové porovnání pro U14

Mladší žáci zahájili nadstavbu a v extralize se v prvním zápase pouze rozkoukávali. Tým U16 zakončil EYBL s bilancí 3 výhry, 5 proher a mladší minižáci si v mini turnaji pořádaném na Dukle porovnali síly s kvalitními soupeři z jiných krajů. 

Povedený začátek nového roku

Druhá zastávka v rámci mezinárodního projektu Network for Basketball Clubs se konala v italském Venafru. Skvělá atmosféra, kvalitní turnaj a spousta společných aktivit, které prohlubují jazykovou gramotnost a spolupráci napříč Evropou. 

Členská schůze 2019

Dne 16.12.2019 proběhla v sídle Basketbalového klubu Pardubice, z.s. řádná Členská schůze, která schválila zprávy o činnosti, sportovní činnosti a hospodaření spolku za uplynulé období. 

Vánoční šestky

Jako každý rok, zve Basketbalový klub Pardubice své hráče, bývalé hráče, trenéry, fanoušky a všechny příznivce Beksy na tradiční "Vánoční šestky". Začínáme v pondělí 23.12. od 17:00. Těšíme se na vás!

Mladší žáci jsou na CEYBLu stále stoprocentní

Během 2. Adventního víkendu se konal na Dukle turnaj CEYBL kategorie U14. Beksa vstupovala do zápasů jako favorit, který drží průběžné první místo v základní části... a svoji roli kluci naplnili na 100%. Tým U14 si připsal dalších pět vítězných zápasů a obsadil tak na domácí půdě 1. místo.

Central European Youth Basketball League

Tento pátek mají mladší žáci na programu druhé kole základní části mezinárodní soutěže CEYBL. V pardubické hale Dukla se představí celkem 6 týmů ze čtyř zemí. Beksa vstoupí do turnaje 6.12. od 11:15 proti polskému týmu Zielona Góra. 

Ani muži, ani junioři, ani kadeti...

...svoje zápasy v minulém týdnu nezvládli. Výsledkově tak vše zachraňovalo minižactvo U13 a U11, které je v kraji stoprocentní. Další parádní výkon a také další dvě výhry si připsali naši nejvíc nejmladší minižáci (U11B), kteří zvládli domácí zápasy se Sokolem Stěžery. 
Nahoru