Upravit stránku

Kadeti se na Final Four nepodívají

Po dvou vyrovnaných, leč ztracených zápasech vstupovala Beksa do 3. utkání play off s odhodláním vrátit sérii zpět do Ostravy. Zápas našim kadetům však hrubě nevyšel a sezóna pro tým U17 skončila.

Všechno nejlepší trenére !!!

Trenérská osobnost pardubického basketbalu Jan Procházka slaví 60. narozeniny. Všechno nejlepší k životnímu jubileu, hodně zdraví a energie do další práce přeje Beksa Pardubice.

Zlatý hattrick pro Beksu

Nejmladší minižáci získali titul přeborníka VČ a Beksa tak získala ve Východních Čechách v minižactvu všechny zlaté medaile. Starší žáci sehráli poslední utkání extraligy, kterou zakončili s bilancí 4 výhry a 18 proher. 

Kadeti zakončili základní část dvěma výhrami

Kadeti zakončili základní část dlouhodobé soutěže a nyní se chystají na play off. Soupeřem našeho týmu U17 bude Snakes Ostrava. Mladší žáci také finišují v rámci své ligy. Z víkendu vydolovali kluci výhru ve Svitavách a před sebou mají už jen jedno utkání.

Žáci v tuhé řeži zdolali USK

Z "pražské dvojičky" vydřeli starší žáci výhru nad USK Praha, na suverénní Sokol však nestačili. Do konce extraligy zbývají ještě čtyři utkání a tým U15 se jistě porve o co nejlepší konec sezóny.

Nabitý týden pro kadety

Na výhru z kraje týdne nad USK Praha kadeti bohužel nenavázali a během víkendu si dvěma porážkami zajistili 7. místo po základní části. Mladší žáci i přes dobrý výkon padli v prodloužení proti Kyjovu. Druhý den podal tým U14 o poznání slabší výkon, který však stačil na vítězství.
Nahoru