Upravit stránku

Labský pohár v minibasketbalu

O uplynulém víkendu proběhl v Pardubicích turnaj v minibasketbalu pro ročníky 2010 a mladší. Beksa tradičně nasadila do turnaje dvě družstva, přičemž pro některé baskeťáky to byl první zápasový duel v životě. Turnaj proběhl bez sebemenších problémů a organizátorům ze SŠB Pardubice patří veliký dík za uspořádání.

Poslední příprava před startem sezóny

Starší žáci absolvovali poslední přípravu před ostrým startem do nové sezóny. Miniturnaj (dva zápasy) ve Žďáru nad Sázavou zvládli svěřenci trenéra Procházky velmi dobře a už netrpělivě vyhlížejí víkendový start žákovské ligy. 

Výsledkový servis z přípravných turnajů

Sezóna 2020/2021 pomalu klepe na dveře a všechny mládežnické týmy finišují s přípravou a vyjíždějí na nejrůznější turnaje. V článku naleznete výsledky a obsáhlé hodnocení z turnaje starších žáků v Plzni.

První zápasy po "koronavirové pauze"

První zápasy po nucené pauze mají za sebou hráči Beksy Pardubice. V Ostravě, v Přerově a v Děčíně měly možnost vyběhnout týmy minižáků a žáků. Ve velmi dobré konkurenci se ani jeden tým neztratil, ba naopak. Hlavní ale byla příležitost si vůbec zahrát. Děkujeme pořadatelům velmi dobře zorganizovaných akcí a už se těšíme na další zápasy ať už na Dukle nebo kdekoliv jinde. 

Program od 11. května

Od pondělí 11. května je možné opět využívat pro tréninky mládeže basketbalovou halu na Dukle. Vše poběží v "omezeném" režimu bez šaten a sprch. Více informací u svých trenérů...

Venkovní tréninky začínají

V úterý 5. května začínají venkovní tréninky mládeže a celkově příprava na novou sezónu 2020/2021. V době, kdy nemůžeme do vnitřních prostor, využijeme částečně venkovní hřiště ZŠ Studánka, Studánecký les a další vhodné prostory. 
Nahoru