Sokol Sršni Písek - BK VIVIDBOOKS Pardubice 109:74
Body: Simonides 19, Soldán 17, Lejsek 13, Horvátj 9, Kněžour a Kolík po 5, Kubánek a Kalhous po 3.
BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Sršni Písek 57:91
Body: Soldán 15, Lejsek 11, Simonides 9, Provazník 7, Kolík 6, Kněžour 4, Horváth 3, Kubánek 2.

GBA Lions Jindřichův Hradec - BK VIVIDBOOKS Pardubice 93:78
Body: Mrázek 20, Simonides 11, Folta 9, Mikuláš 8, Pluhař a Hřebík po 7, Jelínek 6, Vlček a Bílek po 4, Suchomel 2.
BK VIVIDBOOKS Pardubice - GBA Lions Jindřichův Hradec 66:87
Body: Simonides 14, Vlček 10, Jelínek 9, Hřebík 8, Mrázek a Pluhař po 7, Mikuláš 4, Folta 3, Soldán a Bílek po 2.

Pardubická týmy dorostenců (kadeti a junioři) narazily ve čtvrtfinále play off mládežnických extralig na suverénní vítěze základních části. U kadetů to byli sršni z Písku a u juniorů lvi z Jindřichova Hradce.

Junioři ve čtvrtfinále podali velmi dobrý výkon, kdy po značnou část zápasu drželi s favoritem krok, případně na domácí půdě v první půli soupeře přehrávali. Nicméně kvalita našeho soupeře se projevila vždy ke konci utkání. Jindřichohradečtí zpřesnili střelbu a přitvrdili obranu a v posledních periodách náš tým U19 jasně přehráli a zajistili si postup na Final4. Pro juniory tak končí sezóna ve čtvrtfinále.

Kadeti narazili na soupeře ještě těžšího. Písek, dlouhodobě prezentující se agresivní obranou po celém hřišti, si v obou utkáních hned v první čtvrtině vytvořil značný náskok, který i přes zlepšený výkon v dalších částech zápasů Beksa stáhnout nedokázala. Kadeti, jako další z mnoha týmů, nenalezl recept na nepříjemný herní styl Písku. Celkový počet ztrát 68 (41 a 27) ve dvou zápasech hovoří jasně. Beksa U17 končí též ve čtvrtfinále a na závěrečný turnaj o titul MČR nepostupuje,