Do turnaje nastoupili tři družstva, jedno dívčí BK Studánka a dva týmy z našeho klubu BK Synthesia Pardubice, které jsme složili z našich basketbalových školiček a kroužků, které provozujeme.

Do prvního zápasu nastoupili naši koníci proti žirafám BK Studánka. Zápas začali lépe naši kluci a po celý zápas drželi vedení. Do poslední čtvrtiny jsme šli s vedením 23:13. Děvčata se ale ani zdaleka nevzdaly a bod po bodu ukrajovaly z našeho náskoku. V poslední minutě dokázaly srovnat a zápas za stavu 25:25 šel do prodloužení ☺ Tam se nám oproti soupeři nepodařilo skórovat a tak jsme holkám po velkém boji podlehli 29:25. V druhém zápase se utkaly naše družstva proti sobě a vítězství dosáhl tým, který měl už za sebou zápas a byl tak rozehraný a mnohem lépe mu vyšel začátek utkaní. Druhý tým se dostával do zápasu postupně, s výsledkem však už nedokázal nic udělat a odnesl si tak prohru o 11 bodů.
V posledním klání našich nejmenších basketbalových nadějí kluci navázali na zlepšující se výkon ze svého prvního zápasu a žirafám ze Studánky nechtěli ponechat pohár pro vítěze. Od začátku tak na holky vlétli a už po první čtvrtině byl rozdíl dvouciferný. Na to oproti prvnímu zápasu děvčata tentokrát už odpovědět nedokázali a prohráli 38:15. Všechna 3 družstva tak měly na konci po jedné výhře a jedné prohře. Čekalo se tedy na součet bodů a tak turnaj dopadl následovně:
Kluci z posledního zápasu se radovali z celkového vítězství. Na 2.místě se umístili také naši chlapci a 3.místo tak obsadilo pořádající družstvo BK Studánka.

Do All-star pětky byli nominováni hned 4 naši hráči : Adam Hofman, Vojtěch Stara, Adam Peška a Tomáš Frank.
Velké poděkování za celý náš klub patří pořadateli turnaje Pavlíně Chocholoušové a jejímu klubu BK Studánka. Kromě nádherných cen, medailí a pohárů bylo pro rodiče a děti připraveno také skvělé občerstvení. A nemohu samozřejmě ani opomenout rodiče a jejich ratolesti, kteří s námi strávili krásný povedený den a poděkování patří hlavně také jim, že se zúčastnili a na hřišti všichni odevzdali své maximum !!!