(U14) Výjezd pod Nuselský most dopadnul skvěle

USK Praha vs. Beksa Pardubice 54 : 102
Body: Fiedler 22, Krejčík 21, Chimiák 14, Kment 13, Kolík 8, Pánek 7, Kubánek 5, Patlevič 4, Novák a Ptáček po 3 a Soldán 2.

O víkendu jsme zavítali do hlavního města k zápasu s USK Praha. Před utkáním jsme v tabulce sdíleli první místo a hrálo se tak o průběžné vedení v naší skupině.

Kluci se už před zápasem skvěle naladili a soustředěně přistoupili k předzápasovému rozběhání. Utkání pak od první vteřiny probíhalo jednoznačně. Než se domácí sovy stihly rozkoukat... Beksa   vedla 16:0 a tento náskok postupně navyšovala. První čtvrtina nakonec končila 34:7 pro Pardubice. Naši borci v zápase plnili vše na jedničku, jak z pohledu obrany, tak útoku! Před zápasovou poradu si vzali všichni k srdci a já jim pak během utkání neměl prakticky co vytknout. Výjimkou byla druhá čtvrtina, kdy jsme v obraně malinko polevili a dovolili soupeři dát 23 bodů. Celý zápas byl ale jasně v naší režii. Každý, kdo k utkání nastoupil, odvedl maximum, což je v této věkové kategorii malý zázrak.

Chlapci tak zaslouží velkou pochvalu. Věřím, že ve stejném duchu budeme pokračovat a na výborný herní projev navážeme i v příštích utkáních.